آموزش نرم افزار اتوکد الکتریکال 2012 AutoCAD Elect

آموزش نرم افزار اتوکد الکتریکال 2012 AutoCAD Elect
میانگین امتیاز به دست آمده از تعداد 1158 نظر ارسال شده: 2.96

در دنیای کنونی مهندسان برق و طراحان سیستم های کنترلی به دنبال نرم افزارهای کاربردی و انعطاف پذیر برای انجام پروژ های خود می باشند. این نرم افزار برای مهندسان برق و طراحان سیستم های کنترل جهت ایجادسیستم های کنترل الکتریکی می باشد. وجود علائم الکتریکی موجود در بانک اطلاعاتی آن به تولید سریعتر سیستم، حذف خطاها و ایجاد دقیق اطلاعات برای سازنده کمک می نماید. این نرم افزار با طراحی های دقیق و سریع، در زمان و هزینه صرفه جویی می نماید.این نرم افزار به شما اجازه طراحی، به تصویر کشیدن های دو بعدی و سه بعدی و ایجاد گزارش به شکل دقیق و شفاف را می دهد. اگر تا کنون با این نرم افزار کار نکرده اید اکنون زمان آن رسیده است که با این نرم افزار آشنا شوید.


نرم افزار AutoCAD Electrical بصورت خاص برای ساخت و طراحی مدارات کنترل الکتریکی ساخته شده است. مانند ديگر محصولات نرم افزاري خانواده AutoCAD ، نرم افزار AutoCAD Electrical قابلیت رفع مجازي ايراد هاي كنترلي و طراحي مدار، اطلاعات دقيق براي ساخت و زمان بيشتر براي طراحي و مهندسي را در اختيار كاربران مي گذارد. با استفاده از نرم افزار AutoCAD Electrical (منطقي ترين نرم افزار طراحي مدارات كنترل الكتريكي) همواره پيشتاز رقابت ها باشيد.
می توان گفت که نسخه 2012 این نرم افزار علاوه بر ایجاد تعییرات کلی دارای کتابخانه هایی به مراتب کاملتر است.

محتویات این بسته نرم افزاری شامل نرم افزار AutoCAD Electrical 2012 همراه با مجموعه ویدئوهای مالتی مدیای آموزشی نرم افزار به زبان های فارسی (کامل) و انگلیسی می باشد.لازم به ذکر است قیمت این نرم افزار در بازار آمریکا 5295 دلار است که ما ان را با کرک و سریال کاملاً تست شده و معتبر در اختیار علاقمندان خواهیم داد.

به این محصول چه امتیازی میدهید؟

لطفاً امتیاز مورد نظر خود را انتخاب نمایید:
شما تنها یک بار می توانید به هر محصول امتیاز دهید و در دفعات بعدی امتیاز شما محاسبه نخواهد شد!