آموزش بورس

آموزش بورس
میانگین امتیاز به دست آمده از تعداد 2944 نظر ارسال شده: 3.04

بورس یكی از بهترین مكانها برای سرمایه گذاری است.نوسان قیمت سهام شركتها دربازار بورس امكان سود آوری فراوانی را برای سهامداران فراهم می اورد و برعكس سهامدارانی كه در مقابل این نوسان قیمت منفعل عمل میكنند همیشه متضرر هستند در چند سال گذشته افراد فعال در بورس ایران سرمایه خود را حتي تا 100 برابر افزایش داده اند. كاری كه آنها انجام داده اند پیش بینی تغییرات قیمت سهام برای روزهای آینده بوده كه با توجه به مكانیزمهایی این پیش بینی را هر فردی میتواند انجام دهد میتوانید از این نوسان قیمتها بیشترین سود را كسب نمایید. نگاهی اجمالی به تغییرات قیمت سهام در یكی دو سال گذشته شما را با قدرت بورس برای افزایش درآمد آشنا میكند.


گزينه هاي مختلفي براي سرمايه گذاري وجود دارد مثل طلا وسكه- بازار سيمكارت تلفن همراه و.. كه اكثر اين بازارها داراي ريسك بالا و دوره مقطعي هستند وبهيچوجه نميتوان از این بازارها بعنوان بازاري براي سرمايه گذاري اتي استفاده كرد.


نقدينگي موجود در دست مردم هر جامعه اي بالاخره بسوي بازارهاي بورس سهامهاي مختلف هدايت خواهد شد و كساني در آن موفق خواهند شد كه از كانال اموزش صحيح و بدور ازهيجانات عبور كنند .

در حال حاضر قيمتها به حداقل ارزش خود رسيده و بهترين موقعيت جهت خريد سهام( البته با نگرش صحيح) فراهم شده است تا علاوه بر سودي كه پس از پايان هر مجمع به حساب بانكي سهامداران واريز ميشود از نوسانات بازار نيز بهره مند گرديد براي كساني كه تا بحال در بورس فعاليت نكرده اند بايد گفت كه حداقل معمول براي خريد سهام 500 هزار تومان است كه البته اين در كارگزاريهاي مختلف متفاوت است.

شركت پارس تاجران براي اولين بارپس از مدتها تحقيق و كسب تجربه در بازار بورس اقدام به تهيه نرم افزارهاي آموزشي بورس ايران نموده است كه در كيفيتي بالا چه از لحاظ اموزشي و نرم افزاري آماده ارائه به متقاضيان گرامي در سراسر ايران ميباشد .


اين پكيج آموزشي شامل 4 سي دي بوده و ارسال آن به سراسر ایران رايگان است اين پكيج بصورت ارجينال و در بسته بندي بسيار شيك همانطور كه در شكل ميبينيد اموزش كامل سرمايه گذاري در بورس اصطلاحات كاربردي صورتهاي مالي تجزيه و تحليل بنيادي و هرآنچه كه براي موفقيت در بورس نياز داريد را شامل ميشود اگر سهامدار هستيد يا اگر قصد داريد وارد بازار بورس شويد و حداقل سرمايه را دارا ميباشيد مطالعه سي دي هاي سهامدار بورس براي شما ضروري است . تمامی مراحل ورود به بورس از انتخاب سهام و کارگزاری و نحوه خرید و فروش تا مراحل تحلیل بنیادی در بسته سهامدار بورس بطور مفصل با ارائه مثالهای کاربردی گنجانده شده است .بسته سهامدار بورس بصورت مولتی مدیا و در استودیوی صدا و سیما با صداگذاری حرفه ای انجام شده است جهت تهیه بسته بصورت چند رسانه ای (مولتی مدیا ) بهمراه هزینه های کارشناسی 12 میلیون تومان هزینه شده است و هرگونه کپی غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.

به این محصول چه امتیازی میدهید؟

لطفاً امتیاز مورد نظر خود را انتخاب نمایید:
شما تنها یک بار می توانید به هر محصول امتیاز دهید و در دفعات بعدی امتیاز شما محاسبه نخواهد شد!